Polskie Party Ibiza

http://polskieparty-ibiza.xaa.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Polskie Ibiza Party IP:178.19.108.156:8110 Zapraszamy:) Nowe forum http://polskieparty-ibiza.xaa.pl/l

#1 2013-11-13 13:34:41

 MocnyTM

Administrator

39089627
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 22
Punktów :   

Skargi i pochwały na Adminów.

Tu proszę pisać skargi/pochwały na Adminów.

Offline

 

#2 2020-04-09 07:42:11

GANGSTA_MIRAS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-04-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Skargi i pochwały na Adminów.

Witam Bardzo Serdecznie!
Mam problem, ponieważ administrator nadużywał władzy i zostałem niesłusznie zbanowany.

Mój nick: GANGSTA_MIRAS
Typ bana: Czasowy
Pozostało: 23h 56m 49s
IP: 91.236.129.5
Admin: essasito
Data: 2020-04-09 05:35:00
Powód: Ciągłe prowokacje+wyzwiska (do zobaczenia)
Screeny można pobrać pod tym linkiem na moim koncie mega: https://mega.nz/fm/x2xwGYBa

Zaczęło się od tego, że grałem z essasito i z dziewczyną o nicku Zoska.

Jeździliśmy sobie na lv i po autostradzie Zoska zamiast wsiąść do niego wsiadła do mnie, na to on napisał ,,;(''

Potem ona zrespiła auto dla 4 osób i pisała żebyśmy oboje wsiedli ale on nie odpisywał i odjechał.

Napisałem ,,pewnie się obraził xd'' i to było w formie żartu oczywiście.

Później znowu napisała żeby wsiadł a on nic nie odpisywał przez dłuższy czas.

Napisałem na chacie ,,obraziłeś się o to że wsiadła do mnie a nie do cb? przecież nawet nie widziałeś Zośki na oczy to tylko gra dawaj wsiadaj''.

Znowu nic nie odpisywał i przejechał obok nas.

Napisałem do niego ,,ruchałeś już kiedyś?"

I nie miałem na celu go obrazić tylko zadałem mu zwykłe pytanie, bo to było dziwne że obraził się na poważnie skoro to tylko jakaś gra.

Po czym on mnie kicknął.

Wszedłem z powrotem na serwer i się zapytałem dlaczego mnie kicknął.

On stwierdził że go sprowokowałem.

Ja się zapytałem ,,czym?''

I znowu mnie kicknął pod tytułem ,,pomyśl''

Wszedłem z powrotem i napisałem mu żeby mnie nie kickał bez powodu a on że miał powód etc.

Ogólnie cały czas nadużywał admina kickając mnie w podobnych kwestiach i zwracał się do mnie jak do psa, pewnie myślał że skoro on jest adminem to może mnie obrażać.

Później pytałem się go dlaczego się obraził, przecież tylko zadałem mu zwykłe pytanie i nie chce go denerwować.

Potem jeszcze napisałem ,,Niektórzy moi znajomi dopiero w wieku 18 lat ruchali to jest normalne i ja w cale się z tego nie śmieje.

Znowu mnie kicknął.

Napisałem mu żeby nie nadużywał admina bo mnie bezpodstawnie kickuje na to on:

,,ja cie nie kickałem bezpodstawnie'' ja mu chyba odpowiedziałem ,,jak to nie'' na co on ,,obrażałeś mnie'' to mu napisałem żeby zacytował i odpowiedział ,,ja nie będzie cytował''

Ja drugi raz napisałem ,,zacytuj'' bo wiedziałem że go nie obraziłem. Potem chyba znowu mnie kicknął już nie pamiętam.

Po parunastu minutach ciągłego kickania mnie napisałem ,,zrobiła się jakaś dziwna atmosfera ja idę siema''i wyszedłem z serwera.

Jakoś po godzinie wszedłem na serwer bo myślałem że się już ogarnął i chciałem się z nim pogodzić.

(w sumie to ja się z nim nawet nie pokłuciłem tylko on sie obraził o jaką bzdure XD)


Teleportowałem się do Zośki i w aucie siedziała Zośka, essasito i jakiś gościu co kiedyś mnie obrażał.

Ja wsiadłem do tego auta po czym essasito wysiadł i napisał ,,nie będę siedział w jednym aucie z nermikiem''

czy jakoś tak XD Pierwszy raz spotkałem się z takim słownictwem i zapytałem się ,,to jest jakiś slang dla ludzi twojego pokroju? XD'' nie pamiętam co mi na to odpisał.

Potem napisałem o co mu chodzi i żeby wyjaśnił mi dlaczego ma do mnie spine bo go nie rozumiem

Coś mi odpowiedział ale nie pamiętam

(OD TEGO MOMENTU WIDAĆ ROZMOWĘ NA SCREENACH)

Chciałem się z nim pogodzić ale on zamiast napisać dobra zgoda albo na przykład nie będę się z tobą godził i zakończmy tą rozmowę, to pisał w jakimś głupim stylu jakby się obraził jak jakieś dziecko.

G=GANGSTA_MIRAS (czyli ja)
E=essasito

G: essasito zgoda? xd
G: bo nwm czemu na mnie tak najeżdżasz
E: Ale po co stwarzasz kolejna rozmowe
G: bo np nie chce sie z tobą kłócić
E: chcesz się pogodzić?
G: no ta
E: to pierwsza rada dla cb
G: jaka
E: Zamknij ryj i siedz cicho w stosunku do mnie
E: ok?
E: to jest jako 1

Oczywiście ja się nie przejmuje jak ktoś mnie obraża w grze więc odpisałem mu

G: nie mam ryja czyli to awykonalne
E: no to ten brzydki pryszczaty pysk ;)
G: nawet mnie nie widziałeś na oczy
LavAzza: essasito ryja nie ma ale za to 2 dupy xd
G: i spoko jeżeli oceniasz wygląd chłopców xd
E: LavAzza, proste

On to chyba uznał za obrazę ( i spoko jeżeli oceniasz wygląd chłopców xd )
Ale ja go nie obraziłem tylko stwierdziłem fakty bo przed chwilą ocenił mój wygląd.

E: GANGSTA_MIRAS, Powiedzieć Ci cos jeszcze?
G: słabe macie teksty
G: nie możesz
G: możesz mi napisać xd
LavAzza: idź leżeć na wyro jak kroowski ogon na gnoju

Jego akurat się nie czepiam bo to jest po prostu przykre XD

====================================
Admin essasito [ID:1] rozpoczał nowe pytanie!
Pytanie: DLA ID 2 (NIE WYKONYWAC) : 2+2*2=?
====================================

Szczerze pisząc nawet na to nie zwróciłem uwagi i nie wiedziałem o co mu chodzi jak napisał dawaj XD

G: dziecinne to jest trochę

Nawiązałem do tych ich tekstów

E: dawaj
G: i tak średnio ci wierze że masz 17 xd
G: ale niech ci będzie
E: he

W tym momencie stwierdziłem że temat o seksie może być dla niego drażliwy ponieważ on na serio się obraził o to że zapytałem się go czy kiedyś ruchał. Chciałem się z nim pogodzić dlatego zacytowałem poprzednią akcje i myślałem, że jednak powie no dobra sorry poniosło mnie albo coś w tym stylu.

G: ja jestem dla cb miły i pisze ci że chce się pogodzić a ty do mnie z tekstem ze mam zamknąć ryj xd
E: no proste
E: db zgaduj
E: nie zgadniesz ban

Pierwsze słyszę o takiej regule.
Jeżeli nie odgadniesz odpowiedzi na pytanie to dostajesz bana XD

G: nie ma tego w regulaminie
E: zgaduj
Po czym LavAzza napisał 8 i uznało mu jako prawidłową odpowiedź ale 2+2*2=6 ponieważ najpierw mnożenie.
Kolejność wykonywania działań się kłania.

LavAzza [ID:0] podał prawidłową odpowiedź 8 na pytanie DLA ID 2 (NIE WYKONYWAC) : 2+2*2=?
Nagroda:35exp + 8.00$!

E: db
LavAzza: xdd
G: 6
E: to teraz tak

GANGSTA_MIRAS [ID:2] został zbanowany na 1 dzień przez essasito [ID:1]. Powód: ciągłe prowokacje+wyzwiska (do zobaczenia)

Ani razu go nie obraziłem.
Nie wiem co on uważa za prowokacje ale ja po prostu chciałem się dowiedzieć za co dostałem kicka.
Mógł napisać na /pm że seks to dla niego drażliwy temat ja to w rozumiem i szanuję, ale nie powinien nadużywać admina.
Moim zdaniem powinna mu zostać odebrana ranga bo przez takich ludzi jak on odechciewa się grać, choć uważam, że jest najlepszym serwerem sampa jaki istnieje i cieszę się że jest reaktywacja :D
Obstawiam że było albo będzie więcej takich ze strony essasito.
Proszę o degradację essasito do rangi gracz.
Dziękuję i Pozdrawiam! :D

Ostatnio edytowany przez GANGSTA_MIRAS (2020-04-09 07:55:26)

Offline

 
club.discoparty.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanie2013.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.equusvs.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl